Rehabilitace Šumperk
 
 
Zavolejte nám
+420 725 394 443
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej

 
 
 

Dárkový poukaz

 
Dopřejte svým blízkým relaxaci a odpočinek prostřednictvím dárkového poukazu na libovolnou částku. Po telefonické, mailové či osobní dohodě je možné poukaz vystavit a vyzvednout na recepci naší rehabilitace.
 
 
 
 
 
 
 
 

Rehabilitační pomůcky

 
Velké míče, overbally, cvičební gumy, Theraband, cvičební set Smíšek, balanční plochy, molitanové míčky, tepelné/chladové gelové polštářky, brožury se cviky a další pomůcky.
 
 
 
 
 
 
 

Brožura Cviky při vertebrogenním onemocnění

 
pro naše pacienty máme i vlastní brožuru se cviky, kterou jsme sestavili na žádost pacientů.
 
 
 
 
 
 
 

Doplňky stravy

 
Klouby Flexi – osteoartróza, degenerativní onemocnění kloubů, mírná až střední artróza kloubů, bez vedlejších účinků. 104 tobolek/590 Kč.

Klouby Forte –
Glukosamin + MSM (organická sloučenina síry) + vit. C – přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy a děti. 180 tablet/490 Kč.

Carbo Black Natural
– aktivované dřevěné uhlí, očista organismu, střevní problémy, zažívací obtíže, regulace peristaltiky střev. 20 tobolek/50 Kč.

Hořčík 375 mg
– vysoký krevní tlak, choroby srdce a cév, depresivní pocity a nálady, pocity únavy a nepravidelnosti srdečního rytmu. Piperin (extrakt z černého pepře) může zvýšit vstřebatelnost hořčíku. 90 tablet/110 Kč.

Zinek s chlorellou –
posílení imunity, zraku, pokožky a vlasů. Chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je bohatým zdrojem chlorofylu, minerálů, vitamínů a dalších výživných látek.