Prodej

Dárkový poukaz

Dopřejte svým blízkým relaxaci a odpočinek prostřednictvím dárkového poukazu na libovolnou částku. Po telefonické, mailové či osobní dohodě je možné poukaz vystavit a vyzvednout na recepci naší rehabilitace.

Brožura Cviky při vertebrogenním onemocnění

Pro naše pacienty máme i vlastní brožuru se cviky, kterou jsme sestavili na žádost pacientů.

Dále máme brožury pro cvičení na míči a brožuru na cvičení DNS dle Koláře.

Rehabilitační pomůcky

Velké míče, overbally, cvičební gumy, Theraband, cvičební set Smíšek, balanční plochy, molitanové míčky, tepelné/chladové gelové polštářky, brožury se cviky a další pomůcky.

Doplňky stravy

R

Klouby Flexi – osteoartróza, degenerativní onemocnění kloubů, mírná až střední artróza kloubů, bez vedlejších účinků. 104 tobolek/590 Kč.

R

Klouby Forte Glukosamin + MSM (organická sloučenina síry) + vit. C – přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy a děti. 180 tablet/490 Kč.

R

Hořčík 375 mg – vysoký krevní tlak, choroby srdce a cév, depresivní pocity a nálady, pocity únavy a nepravidelnosti srdečního rytmu. Piperin (extrakt z černého pepře) může zvýšit vstřebatelnost hořčíku. 90 tablet/110 Kč.

R

Omega 3, 100 mg – obsahuje kvalitní rybí olej bohatý na omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro správnou funkci srdce, mozku a podporují dobrý zrak. Obsah 45 měkkých tobolek, cena 55Kč.

R

Zinek s chlorellouposílení imunity, zraku, pokožky a vlasů. Chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je bohatým zdrojem chlorofylu, minerálů, vitamínů a dalších výživných látek.

Skip to content